SİTE KULLANIM KOŞULLARI

 1. mumkundergi.com” internet sitesinin (Kısaca “Site” olarak anılacaktır.) faaliyetlerini yürüten ve işleten Caferağa Mh. Ruşenağa Sk. No:10/1 Moda/İstanbul  adresinde mukim, Vergi Dairesi ve No’su Kadıköy/9830681237, MERSİS No’su 0983068123700001 olan MÜMKÜN DERGİ Yay. ve Org. Tic. Ltd. Şti. (Kısaca  “MÜMKÜN DERGİ” olarak anılacaktır).’dir. MÜMKÜN DERGİ “, “mumkundergi.com”  alan adının da sahibidir.
 2. İşbu metinde  mumkundergi.com ‘a giriş yapan ve  Site’yi  kullananlar  (Kısaca “Kullanıcı” olarak anılacaktır.) aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır.
 3. Lütfen mumkundergi.com ‘u kullanmadan önce “Site Kullanım Koşulları”nı (Kısaca “Koşullar” olarak anılacaktır.) dikkatlice okuyunuz.
 4. Kullanıcı, Site’nin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde MÜMKÜN DERGİ, diğer Kullanıcı’lar ve/veya 3. kişiler nezdinde  doğacak maddi ve manevi her türlü zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.
 5. Kullanıcı, Site  içindeki faaliyetlerinde, Site’nin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. kişilerin haklarına zarar veren, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, sınai mülkiyet, haklarına, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak her türlü zararlardan tamamen kendisi sorumludur. Bu durumda MÜMKÜN DERGİ yetkilileri yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple MÜMKÜN DERGİ yargı mercilerinden ve yasal zorunluluklar kapsamında Kullanıcı ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.
 6. MÜMKÜN DERGİ, Site içeriğinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkına haizdir. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır.
 7. MÜMKÜN DERGİ Site’nin 24 saat erişilebilir olması için gerekli hizmetleri almakta ve bunun için çalışmaktadır. Ancak teknik alt yapı başta olmak üzere çeşitli sebepler, üçüncü kişilerden kaynaklı sebepler ve mücbir sebeplerden olayı Site’nin erişilebilir olmamasından sorumlu değildir.
 8. Siteye erişim, MÜMKÜN DERGİ tarafından her hangi bir duyuru yapılmaksızın geçici veya sürekli olarak durdurulabilir.
 9. Kullanıcı, mumkundergi.com üzerinden verilen hizmetlerden faydalanan diğer Kullanıcı’ların yazılımlarına, kişisel verilerine veya diğer bilgilerine izinsiz olarak ulaşmamayı ve/veya bunları kullanmamayı, üçüncü kişi ve kuruluşların kullanımına sunmamayı kabul eder.
 10. Kullanıcı, konusu suç teşkil eden mesajlar, zincir posta, virüs, solucan vs. gibi zararlı yazılımlar ile üçüncü şahıslara zarar verebilecek başkaca herhangi bir içeriği dağıtmayacağını, diğer kullanıcıların bilgisayarındaki bilgilere ya da yazılıma zarar verecek program ve/ya bilgiler göndermemeyi veya bir yöntem kullanmamayı kabul eder.
 11. FİKRİ ve SINAİ MÜLKİYET HAKLARI:

mumkundergi.com ‘da yer alan ticari unvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, eser, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları,  Site işleteni ve sahibi olan MÜMKÜN DERGİ’ye ait olup, hukuken koruma  altındadır. Site’nin ziyaret edilmesi veya Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri ve sınai mülkiyet hakları konusunda Kullanıcı veya 3. kişiye herhangi bir  hak vermez. Site’de yer alan her türlü, görsel, işitsel ve yazılı içerik, videolar, fotoğraflar, grafikler, tasarımlar, makaleler, yazılar, köşe yazıları, röportaj ve her türlü bilgiler Kullanıcı tarafından hiçbir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, 3. kişi ve/veya kurumlara sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

 1. mumkundergi.com Kullanıcı’ları whats app uygulaması ile  +90 534 526 35 36 no’lu numara üzerinden tüm sorularını, şikayetlerini MÜMKÜN DERGİ’ye iletebilirler. Whats app uygulamasına ilişkin gizlilik politikasına bu uygulamanın https://www.whatsapp.com/privacy adresinden ulaşılabilir.   Ayrıca Kullanıcı’lar Site’deki “İletişim” bölümündeki yollarla MÜMKÜN DERGİ’ye ulaşabilirler.
 2. mumkundergi.com ‘da  başka internet sitelerine link verilebilir. MÜMKÜN DERGİ, hiçbir şekilde link verdiği veya tavsiye ettiği internet sitelerinin bilgi kullanımı, güvenlik ve gizlilik ilkelerinden ve içeriğinden  hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 3. mumkundergi.com kullanımı sırasında her hangi bir arıza, hata, eksiklik, kesinti, kusur veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü veya hat veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiç bir zarardan, MÜMKÜN DERGİ ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.
 4. Site’de yer alan tüm içerik önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir, düzeltebilir veya yayından kaldırabilir. MÜMKÜN DERGİ dilediği zaman, Site’nin her hangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, haber vermeksizin Site’deki bazı özellikleri veya bilgileri veya Site’nin bazı bölümlerine erişimi sınırlandırabilir.
 5. MÜMKÜN DERGİ, virüs önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemektedir. Her hangi bir bilgi, belge, uygulama vb. indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin Kullanıcı’lar tarafından alınması tavsiye edilir.
 6. Site’deki köşe yazısı, haber, röportaj veya diğer içeriklerin tamamı ya da bir kısmı -kaynak gösterilmesi ve/veya habere aktif link verilmesi halinde dahi- kesinlikle kullanılamaz. Site’deki köşe yazısı, haber, röportaj, yazı ve diğer her türlü içerikler ancak MÜMKÜN DERGİ’den yazılı  ön izin belgesi alınması kayıt ve şartıyla kullanılabilir.
 7. Kullanıcı,  mumkundergi.com Koşullar’a aykırı kullanım nedeniyle:
 8. Kullanıcı’nın kendisinin herhangi bir zarara uğraması durumunda, MÜMKÜN DERGİ’yi

 sorumlu tutmayacağını ve herhangi zarar talebinde bulunmayacağını,

 • Üçüncü bir kişinin zarara uğraması durumunda bu zararlardan kendisinin sorumlu olduğunu,
 • İhlal nedeniyle MÜMKÜN DERGİ’nin doğrudan veya dolaylı olarak bir zarara uğraması durumunda bu zararlardan kendisinin sorumlu olacağını kabul eder.

Site :mumkundergi.com

Sahibi: Mümkün Dergi Yay. ve Org. Tic. Ltd. Şti.

MERSİS NO : 0983068123700001

Adres: Caferağa Mh. Ruşenağa Sk. No:10/1 Moda

E-Posta: info@mumkundergi.com