Atistirmaligin-sagliklisi-uretimin-yerlisi-kapak
Haberler

Atıştırmalığın sağlıklısı, üretimin yerlisi

Sağlıklı atıştırmalık kavramı hayatımıza gittikçe daha fazla dahil oluyor. Gourmet Ladies de doğal, katkısız ürünleri ve kendi topraklarımızdan elde edilen hammaddelerle sağlıklı atıştırmalıkların yeni markası. Sürdürülebilirlik ilkelerine sahip çıkan ve yerel üreticilerle birlikte üreten markanın kurucusu Ezgi Nur Aydın Hacıevliyagil, “Bu sayede; üretim ve tüketim alanında paramız da yerelde kalmış oluyor” diyor.  Lokal bir dünya bir markası olmayı hedefleyen Gourmet Ladies, fıstık ezmesinden sıcak çikolataya, sağlıklı atıştırmalıklardan bağışıklık sistemini destekleyen çaylara kadar çok çeşitli ürün yelpazesiyle ilk mağazasını ise Kadıköy’de açtı.

“Yeni ürünleri oluştururken ülkemizde yetişen ürünleri seçmeye dikkat ettik” diyen Gourmet Ladies Kurucusu Hacıevliyagil, “Bu sayede; üretim ve tüketim alanında paramız da yerelde kalmış oluyor. Yer fıstığımız yerli üretim ve Osmaniye’den geliyor. Bunun gibi çay ve diğer ürünlerin de besin değeri kaybetmeden yaşadığımız verimli topraklardan elde edilmesi, o ürünü seçmemizde çok önemli bir yer teşkil ediyor” diyor.

Gourmet Ladies, dışarıda tüketilen ürünlerin evlerimizde de tüketilebileceğini gösterme hedefiyle yola çıkarken; doğal, katkısız ürünlerini kendi topraklarımızdan elde ettiği hammaddelerle üreterek yerel üreticiye de destekliyor.

©mümkün dergi

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yuka Ajans Yay. ve Org. Tic. Ltd. Şti.’ye aittir. Köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir kısmı kaynak gösterilmesi ve/veya habere aktif link verilmesi halinde dahi kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.