image_750x_62334ce059861[1]
Haberler

Kozmik Festival: Yaşamı kutlama buluşması

Kozmik Festival: Yaşamı kutlama buluşması

02-05 Mayıs tarihleri arasında Antik Likya’nın 23 şehrinden biri olan Adrasan’da ilk kez gerçekleşecek olan Kozmik-Spiritual Festival hem iç dünyasını hem de etkileşimde olduğu dış dünyayı dönüştürmek isteyenler için…
Birlikte dünyanın dört bir yanında katıldıkları şifa festivallerinden birini de Türkiye’de gerçekleştirmek için yola çıkan, iki arkadaş Nurcan ve Noha’nın düzenledikleri Kozmik Festival, hakkındaki düşüncelerini şöyle paylaşıyorlar:
“İçimizdeki koşulsuz, sınırsız aşk ve açık farkındalığı iliklerimize kadar hissedip, paylaşacağımız bu alana seni davet ediyoruz. Yaşamın kendisini ve evrendeki insanlık deneyimimizi kutlayacağımız bu 3 yoğun günde acıyı ve tatlıyı bir arada karşılayıp kabul etmeyi niyet ediyoruz. Bu buluşmayı bir festivalden öte güvenli bir buluşma olarak düşünebilirsin. Bunun bilincinde aramıza katılacağını ve bu alanı beraber koruyacağımıza inanıyoruz.  Farkındalıkla beslenen ve yeşeren topluluğumuza ruh-beden-zihin boyutlarında dönüşüm çalışmalarıyla katkıda bulunacak alanında uzman şifacılar, koçlar ve sanatçılar ile birebir çalışma imkânı da bulabileceksin.”

Alper Akçay

YOGA, SESLE ŞİFA, ŞAMANİK DENEYİMLER VE SPİRİTÜEL DANSLAR
Festival Türkçe ve İngilizce olarak gerçekleşecek. Yoğun geçecek festival programında; alanında uzman kişilerin çalışmaları yer alacak. Neslihan Ünver ile nefes çalışması, Cenk Güçbilmez ile sesle şifa, Umut Fırat ile samanik yolculuk, Alper Akçay ile sufizime uzanan atölye ve spritüal danslar olacak. Birçok ülkede gerçekleştirdiği yoga çalışmalarıyla bilinen festivalin kurucusu Nurcan Ilgın, festival boyunca yoga dersleri verecek.
Üç gün sürecek festival, alanında uzman, yerel ve ulusal şifacılarında katılacağı, bir kamp alanında gerçekleşecek, kendiyle içsel bir yolculuğa çıkmak ve yeni ben ile buluşmak isteyenleri ağırlayacak.
Ayrıca kristal, doğal taş, kıyafet ve benzeri satış yapan tezgâhlarında kurulu olacak etkinlik alanında, misafirler kendine yolculuk yapmanın keyfini yaşayacak. Festivalin son gününde ise isteğe bağlı rehberli Likya yürüyüşü, yamaç paraşütü, ATV, tekne gezintisi düzenlenecek.
Daha fazla bilgi için:
www.kozmikfestival.com

 Fırat Eroğlu

Nurcan Ilgın

©mümkün dergi

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yuka Ajans Yay. ve Org. Tic. Ltd. Şti.’ye aittir. Köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir kısmı kaynak gösterilmesi ve/veya habere aktif link verilmesi halinde dahi kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.