Her şey yolunda giderse haziranda sokaklardayız. Güneşi özledik elbet ama korunmayı unutursak başka sağlık sorunlarına yol açabiliriz. Bakalım Türkiye’nin kendi markalarından olan Cosmed, bedenini korumayı önemseyenler için yaza dair neler hazırlamış?

“Ülkemizde de yerli ve kaliteli bakım ürünleri yapılabilir” iddiasını kanıtlamak üzere 1984 yılında yola çıkan COSMED Cosmeceutic, temiz ve güvenli üretim sloganı ile ilerliyor. Anadolu formüllerini kullanan markanın bu yaz için sunduğu sağlıklı, güvenilir ve hesaplı ürünleri arasında yağlı ciltler için yüksek koruma sağlayan güneş kremi, detoks etkili göz çevresi serumu ile arındırıcı ve matlaştırıcı temizleme jeli yer alıyor.

Yağlı cilde sahip kişilerin kullanımına uygun olan organik filtre içerikli güneş kremi, cildin yağlanma dengesine de yardımcı oluyor. Güneşe çıkmadan 30 dakika önce, cilde eşit miktarda uygulanan krem, her iki saatte bir yenilerek kullanılabiliyor. 

Gözaltı morluğu ve torbalanma problemleri yaşayan kişilerin kullanımına uygun olan Detox Etkili Göz Çevresi Serumuyla morluk ve torbalanma sorunlarına karşı koymak mümkün. Gözaltına hafif masaj eşliğinde uygulanan ve durulanmayan serum, minimum 6 ay kullanım sonucunda ciltte etkisini gösteriyor.

Yağlı ve akneli ciltler için özel olarak geliştirilen Arındırıcı & Matlaştırıcı Temizleme Jeli ise yağlı ve parlak cilt görünümünün önlenmesini sağlıyor. Cildin akne oluşumuna neden olan bakterilerden ve siyah noktalardan arındırılması için geliştirilen temizleme jeli, cildi mikroorganizmalar ve ölü hücrelerden arındırarak cildin matlaşmasını sağlıyor.

Kaynak: Duygu Derun

 

 

 


Yorumlar