Aktüalite

Stresi doğru yönetmek ister misiniz?

Değişim, Dönüşüm ve İletişim Koçu (MINDFUL COACHING) Raquel Habib tarafından düzenlenen 4. dönem MBSR GRUP EĞİTİM PROGRAMI (Mindfulness Temelli Stres Azaltma) 4 Ekim 2021 tarihinde başlıyor.

8 hafta süren MBSR programı, müfredatı Massachusetts Üniversitesi’nden Prof. Doktor Jon Kabat-Zinn tarafından geliştirilen ve Bangor Üniversitenin sunmuş olduğu programlar temel alınarak Raquel Habib tarafından yenilikçi bir yaklaşımla hazırlandı.

Raquel Habib MBSR programının, belirsizlik ve stres faktörleriyle dolu dünyamızda zorluklarla baş edebilmemizi ve hayatımızda arzuladığımız gerçek değişimi sağlayabilmede en etkin yaklaşımlardan biri olduğunu vurguluyor.

Habib, “Mindfulness, özünde hayatı yaşama biçimidir. Kendı̇nı̇zle, çevrenı̇zle, kısacası hayatınızla kuracağınız daha sağlıklı ve dengelı̇ bı̇r ı̇lı̇şkı̇nı̇n anahtarıdır. MBSR programı bize bu yaşam biçimini hayatımıza nasıl uygulayabileceğimizi farklı tekniklerle öğreten, faydaları bilimsel olarak kanıtlanmış̧, dünya çapında uygulanan ve öğretilen sertifikalı bir eğitim programıdır” diyor. 

Sınırlı bir kontenjanla açılan programa kayıt işlemi, Eylül ayı sonuna kadar tarihine kadar devam edecek. Eğitim bitiminde alacağınız katılım sertifikası ileride MBSR eğiticisi olmanız koşulunda da geçerli olacak.

MBSR eğitim programına katılmak veya bilgi almak isterseniz aşağıdaki iletişim bilgileri yoluyla ulaşabilirsiniz.

https://www.raquelhabib.com/mbsr 

raquelhabibcoaching@gmail.com

0549-822-3690

©mümkün dergi

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yuka Ajans Yay. ve Org. Tic. Ltd. Şti.’ye aittir. Köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir kısmı kaynak gösterilmesi ve/veya habere aktif link verilmesi halinde dahi kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.