Aktüalite

Yaşam Çiçeğinin Unutulmuş Sırrı buluşması

Lokal8 müfredatı olan TEMAS, “Makro Felsefe Okuma Buluşmaları” kapsamında Drunvalo Melchizedek’in Butik Yayıncılık’tan çıkan iki ciltlik “Yaşam Çiçeğinin Unutulmuş Sırrı” kitabını, Kerem Şenoğlu ve Zeynep Ergen ile inceliyor.

Kadim medeniyetlerden bugüne kadar evrimi araştıran, tüm fiziksel formun en önemli geometrik yaratıcısı kutsal yaşam çiçeği desenini derinlemesine anlatan kitap iki bölümden oluşuyor. Bu kitapla ilk defa yayınlanan Mer-Ka-Ba meditasyonunun ve enerji alanı yaratımı yaklaşımının, kadim prana soluma süreci ile incelenip kavranması amaçlanıyor.

6 hafta boyunca en az iki saatlik oturumlar şeklinde yapılacak okuma buluşmasının çalışma başlıkları şöyle:

Atlantis’in düşüşü- Çiçeğin Sırrı- Dün ve Bugün- Bilincin Evrimi- Mısır-Torus, Labirent, Yaşam Yumurtası-Akheneten, Genesis hikayeleri-İnsan bedenindeki geometri-Ruh ve Kutsal Geometri-Horus’un sol gözü-Modern Dünyadaki Kadim Etkiler-Mer-Ka-Ba (Işık Beden)-Sevgi ve Şifa-Benliğin Üç Seviyesi-Dualite-Boyut Değişimi-Yeni Çocuklar

Tarihler: 1-7-15-22-29 Nisan ve 6 Mayıs

Bilgi ve iletişim: lokalsekiz@gmail.com

 

 

©mümkün dergi

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yuka Ajans Yay. ve Org. Tic. Ltd. Şti.’ye aittir. Köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir kısmı kaynak gösterilmesi ve/veya habere aktif link verilmesi halinde dahi kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.