Mümkünat Uygulamalar

Bugün günlerden hangi enerji?

Hangi günde yeni bir şeye başlamalıyız ya da hangi günde bırakmalıyız, hangi günlerde nelere dikkat etmeliyiz?

Gün enerjisini kendinize rehber alarak daha dengeli ve uyumlu bir gün geçirebilir ya da önemli kararlarınızı verebilirsiniz.

Peki gün enerjisi nasıl hesaplanır?

Örneğin 1 Aralık 2021 için, bu rakamları topluyoruz.

1+1+2+2+0+2+1= 9 çıkıyor.

Yani günün enerjisi 9.

Eğer topladığımız rakam iki haneli çıkarsa tek hane olana kadar yeniden topluyoruz.

 

GÜN ENERJİLERİNİN ANLAMLARI NEDİR?

1 ENERJİ GÜNÜ

Her türlü başlangıç için 1 enerji gününü seçebilirsiniz. Yeni bir iş, diyet, yeni kararlar, atılım gibi her türlü yeni başlangıçlar için güzel bir gün.

2 ENERJİ GÜNÜ

Aşk, ilişkiler ve empati için çok güzel bir gün. Sevdiğinizle romantik vakit geçirebilirsiniz. Sakin bir gün olduğu için kendinizi çok zorlamadan akışta kalarak bu güzel enerjiyi deneyimleyebilirsiniz. Anne enerjide taşıdığı için annenizle 2 gününde tartışmayın, empati ile hareket edebilirsiniz.

3 ENERJİ GÜNÜ

Kendini ifade etme ve kariyer günü. 3 gününde kariyerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilir biraz fazla koşuşturmacalı bir gün geçirebilirsiniz. Hobi düzeyinde sanatsal çalışmalar yapmak bugün için çok iyi gelir ve gün sonunda sevdiğiniz insanlarla sohbet etme ortamı ya da eğlence ortamları yaratabilirsiniz.

 4 ENERJİ GÜNÜ

Dört enerji gününde daha kararlı olabilirsiniz, biraz sabretmeniz ve beklemeniz gerekebilir bu günde. Beklediğiniz bir haber ya da yapmak istediğiniz bir konu hakkında sabırsızlık yaşıyorsanız da o gün beklentiniz karşılanmayabilir. Bugün de ailenizle hoş ve güzel vakit geçirebilirsiniz. Kalp meditasyon çalışmaları yapabilirsiniz.

5 ENERJİ GÜNÜ

Sosyallik ve deneyim günü. 5 gününde evde tıkılıp kalmayın, dışarı çıkın gezin ya da arkadaşlarınızla görüşün. Önemli tanıtımlarınızı bugün de yapabilirsiniz. 5 enerjisi ünlülük enerjisi taşıdığı için bugünü bir star gibi değerlendirin.

6 ENERJİ GÜNÜ

Aile günü. Altı günlerinde hırs ve mücadeleye girişmeden uyumlu ve aileden destek alarak geçirebilirsiniz. Onlarla güzel bir yemek yiyebilir, ilgilenebilir, film izleyebilirsiniz.

7 ENERJİ GÜNÜ

Kendinize dönebilirsiniz. Kendinizi gözlemleyebilir, kitap okuyabilir, meditasyon yapabilirsiniz. Spiritüel araştırmalar çok iyi gelir. Bugünü sakin ve şüpheden arınmış olarak geçirebilirsiniz.

8 ENERJİ GÜNÜ

Bolluk ve bereket günü. Kenara güzel niyetlerle para ayırabilir. Başarı ile ilgili adımlarınızı bugün de atabilirsiniz. Para konusu sizin için ne ifade ediyor bunu da gözden geçirip olumsuz kalıplarınız varsa üzerine çalışabilirsiniz.

9 ENERJİ GÜNÜ

Saf masum enerji günü, aynı zaman da son rakam olduğu için bırakma günü. Neyi bırakmak istiyorsanız artık size hizmet vermiyorsa onu bırakabilirsiniz aynı zamanda çok hassas bir insansanız diğer insanlara bugün biraz daha dikkat edebilirsiniz. Sevginin, empatinin güzel enerjisi dokuz gününde çocuklarla bir şeyler yapabilir ya da onları sevindirebilirsiniz.

Instagram: @icimizdekirehber

 

©mümkün dergi

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yuka Ajans Yay. ve Org. Tic. Ltd. Şti.’ye aittir. Köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir kısmı kaynak gösterilmesi ve/veya habere aktif link verilmesi halinde dahi kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.