Haberler

Mümkün Dergi ekibi yeni yıl kahvaltısında buluştu

Mümkün Dergi’nin 1.Geleneksel Yeni Yıl Kahvaltısı için editör ve yazarlarımızla Dalyan Club’ta 9 Aralık’ta bir araya geldik. 

Birlikte üretmeyi, bilgiyi döküp saçmadan nezaketle ve sorumlulukla paylaşmayı, yolun kendisinden alınan güveni ve mesleğimize duyduğumuz aşkı onurlandırdık. 

Hiç iş konuşmadık. 

Gelecek planları yapmadık. 

Oyunlar oynadık, meditasyon yaptık, bol bol güldük… 

Birbirimizin ve birlikteliğimizin tadını çıkardık… 

Daim olsun…

Niceleri mümkün olsun…

 

Mümkün Dergi kurucuları Yaprak Çetinkaya-Serda Kranda Kapucuoğlu

Konuklar, kapıda Collette Baron-Reid’in Ruh Hayvanları Kehanet  kartlarından çekerek, aynı kartın bulunduğu koltuklara oturdular. Herkes için günün mesajı özel ve anlamlıydı.

Gün, Yaşamın Direksiyonunda Atölyesi Kurucusu Şebnem Toker’in konuklar için hazırladığı çalışma ile başladı. 

Sanat büfesinden istedikleri malzemeleri seçen konuklar, kendilerini temsil eden ya da etmesini arzu ettikleri gerçek ya da hayali hayvanı farklı yöntemlerle kağıda döktüler. 

Tüm konuklar bu güvenli ve sevgi dolu alanda yaptıkları çalışmanın manasını diğerleri ile paylaştı. 

Gün yine Şebnem Toker’in rehberliğinde bir meditasyon ile tamamlandı. 

Niyetlerini, yeni yıl hedeflerini, içindeki rehber hayvanın ruhunu yansıttığı çalışmanın ardından herkes umut, ferahlık, neşe ve sevgi toplayarak ve bırakarak günü tamamladı.

Bu fotoğrafta fiziksel olarak bulunamayan ekip arkadaşlarımız da dahil olmak üzere birliğimiz, neşemiz, umudumuz, coşkumuz daim olsun. İyi ki varsınız. 

Fotoğraflar: Emre Önemci @emreonemciphotography 

©mümkün dergi

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yuka Ajans Yay. ve Org. Tic. Ltd. Şti.’ye aittir. Köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir kısmı kaynak gösterilmesi ve/veya habere aktif link verilmesi halinde dahi kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.