mumkun-dergi-sayi_1
Haberler

Mümkün Dergi yayında!

Günümüzde farkındalıkla yaşamak, düşüncelerimizin gücünden yardım almak, olanda da olmayanda da bir hayır aramak ve sorgulamak iyi yaşamın en temel gereksinimlerinden. İşte bu düşünceyle yola çıkan ve bir kedi gibi merak edip bir baykuş gibi şüphe duyan Mümkün Dergi ilk sayısıyla Dergilik’te yerini aldı. Üstelik ücretsiz indirip okuyabilirsiniz.

“Gerçek ancak mümkün olanı içerir” mottosuyla yola çıkan Mümkün kişisel gelişim, mindfulness, iyi yaşam, farkındalık ve spiritüel uygulamalar alanında uzman yazarları ve editör kadrosuyla hayatı, duyguları, insan olmayı sorgulayan ve yaşamı anlamlandırmaya çalışan bir dergi. 

“İnsan hayatını nasıl yaşamalıdır?”a yanıt arıyor

Mümkün dergi sıra dışı röportajlarıyla yaşamın renklerini okuyucuya sunarken varoluş temelinde de hayatı sorguluyor. Spiritüel alanı merak edenlere ardı derya deniz bir kapı aralıyor. Kişisel gelişim dünyasının nabzını tutuyor. Şüphe ediyor ve araştırıyor. Hem iyi yaşama, kişisel gelişime meraklı okuyucuya hitap ediyor hem de bu dünyaya uzaktan bakana. Mümkün, gerçek ancak mümkün olanı içerir düşüncesiyle bilgiden yola çıkan bir yaklaşım ve felsefe sunuyor. Aristo’nun Etik’te sorduğu “İnsan hayatını nasıl yaşamalıdır?” sorusunun yanıtını günümüzün düşünce ve duygu sistemlerine bağlı bir bakış açısıyla soruyor. 

Mümkün Dergi’de bulabileceğiniz içerikler…

Kişisel gelişim alanında, iyi yaşam konularında isimlerinden sıkça söz ettiğimiz kişilerle röportajlar, kadın olmak, erkek olmak, insan olmak, şifa çemberleri, yoga felsefesi, arketipler, astroloji, meditasyon Mümkün’de derinlemesine incelenen konuların başında geliyor. Çetin Çetintaş, Mor Alev, Juno Yıldız Gözlemcisi, Feride Gürsoy, Defne Suman, Şebnem Ekşib, Şebnem Toker, Elif Ezgi Uzmansel, Pınar Gogulan, Satya Antar gibi nice isim röportajları ve yazılarıyla Mümkün Dergi’de. Mümkün yeni bir felsefe alanı. Bilimsel olması gereken bilimsel, felsefi olması gereken felsefi; sanat ise sanat, inanç ise inanç. Belki hepsi hikâye belki hepsi gerçek… Ama bakması pek güzel!

Yolu da yolculuğu da çok seviyoruz…

Mümkün Dergi çok sesli ve açık görüşlü bir yayıncılık anlayışının ürünü. Kişisel gelişim ve farkındalık yolunda bilginin, inancın ve deneyiminin izlerini takip ediyor. Alanında uzman kişilere derin sorgulamalar içeren sorular soruyor. Bilgiyi herkese iyi gelmesi niyetiyle neşeyle okuyucuya sunuyor. Mümkün yolu da yolculuğu da çok seviyor, iyi yaşamın incelikler içerdiğini biliyor ve okuyucu aydınlatırken aynı zamanda da hafifletmeyi amaçlıyor. 

Düşlerin gerçeğe dönüştüğü dijital bir platform

Gazeteci Yaprak Çetinkaya ve yazar koçu ve editör Serda Kranda Kapucuoğlu’nun beraber düşleyip projelendirdikleri Mümkün geçtiğimiz yıl www.mumkundergi.com adresinde yayın hayatına başladı. Mümkün Dergi şimdi de dijital dergi platformlarında ve Dergilik uygulamasında. Mümkün’ü hemen şimdi iOS ve android cihazlar için hazırlanan Dergilik uygulamasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

©mümkün dergi

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yuka Ajans Yay. ve Org. Tic. Ltd. Şti.’ye aittir. Köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir kısmı kaynak gösterilmesi ve/veya habere aktif link verilmesi halinde dahi kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.