Mümkünat Uygulamalar

Kapı numaranız size ne söylüyor?

Hepimiz en büyük zamanı evimizde geçiriyoruz ve evimiz bizim en büyük konfor alanımız. Ev numerolojisi ile evinizin enerjisini öğrenebilir bu enerjiyi değiştirmek isterseniz de numaralardan yardım alabilirsiniz.    

EV NUMEROLOJİSİ NASIL HESAPLANIR?

Daire numaranız tek basamaklı ise aynı numara olarak kalır, fakat çift basamaklı bir daire numaranız varsa aralarında toplayarak ev sayınızı bulabilirsiniz. 

Örneğin daire numaranız 21 ise 2+1=3 şeklinde hesaplayabilirsiniz. 

 Peki ev numeroloji sayıları neyi ifade ediyor?

1 Yeni başlangıçlar, bağımsızlık ve liderlik enerjisidir. 1 evinde yaşamak kendine güven konularında oldukça destekleyicidir. Aile içinde bireysellikte sizin için önemliyse bu ev enerjisini tercih edebilirsiniz. Yalnız yaşıyor ve çift olmak istiyorsanız ikili figürleri evinizde kullanabilirsiniz.

2 Paylaşım, sevgi ve birlikteliğin vurgulandığı yumuşak bir enerjidir. Birlikte olmayı seven çiftler, ev arkadaşları ve genç aileler için destekleyicidir. Yine de kendinize vakit ayırmayı unutmayın.

3 Yüksek enerjili ve kendinizi ifade edeceğiniz bir enerjidir. Yaratıcılık için çok destekleyicidir. Sanatla uğraşanlar ve yalnız yaşamayı sevenler için uygundur.

4 Güven dolu, sabit ve korumacı bir enerjiye sahiptir. Yatırım için tercih edebilirsiniz. Sorumluluk duygusunu beraberinde getirir, çok sosyal bir insansanız bu ev sizin için bunaltıcı olabilir, dengeyi kurmanız önemlidir.

5 Sosyalleşmek için destekleyici bir enerjidir. Parti vermek, misafir ağırlamak, heyecan, seyahat ve macera seviyorsanız bu ev tam size göre.

6 Çocuklu aileler için çok uygun bir enerjidir. Güzellik, sevgi bulabileceğiniz bir evdir. Bu evden müziği eksik etmeyin.

7 Evde sakince dinlenmek, rahatlamak ve maneviyata önem veriyorsanız 7 evini tercih edebilirsiniz. Spiritüel konulara ilginiz varsa, araştırma yapmayı seviyorsanız bu evde kendinizi bulabilirsiniz ama yalnız hissetmemeye özen gösterin.

8 Kariyer odaklı ve girişimciyseniz evden çalışıyorsanız 8 evi sizi destekler. Paraya önem veren ve güç isteyen kişiler için bu ev uygundur. Para hırsına kapılmamaya dikkat etmelisiniz.

9 Sevgi ve kabul enerjisi. 9 evinde tanıdıklarınızdan bolca telefon alıp ziyaretçi kabul edebilirsiniz. 9 evrensel bir enerji olduğu için herkesi kendine çeker. Şifa ve affetmek konularını çalışır.

Instagram: @icimizdekirehber

Fotoğraf: Stefano Ferrario-Pixabay

©mümkün dergi

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yuka Ajans Yay. ve Org. Tic. Ltd. Şti.’ye aittir. Köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir kısmı kaynak gösterilmesi ve/veya habere aktif link verilmesi halinde dahi kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.