Farkındalık

Mindful iletişim atölyesi haziranda yapılıyor

Mindfulness Temelli Değişim ve Dönüşüm Koçu Raquel Habib’in hazırladığı Mindful İletişim Atölyesi, 22 ve 24 Haziran tarihlerinde gerçekleşiyor. Atölye; anlaşılmadığını ya da kendini anlatamadığını düşündüğü için sıkışmış, öfkeli, çaresiz, bıkkın hissedenlere bir farkındalık sunmayı amaçlıyor. Öğrenilebilen bir beceri olan iletişim becerisini geliştirmek için önce kişinin kendisi ile iletişim kurma pratiği yapmasının öneminin vurgulandığı atölyede kendinizi daha iyi anladıktan sonra özgüvenle ifade etmeyi ve yıllardır oturmuş iletişim kalıbınızı nasıl değiştireceğinizi pratik etme fırsatı bulmanız amaçlanıyor. Raquel Habib, mindfulness temelli pratikler ve koçluk çalışmaları ile atölye bittikten sonra bile pratik etmeye devam edebileceğiniz egzersizler sunuyor.

Raquel Habib, Mindful Coaching yaklaşımı ve bütüncül bir anlayışla geliştirdiği “Değişim An’da Başlar.™️” metodolojisiyle, 2015 yılından bu yana gerek bireylere, gerekse kurumlara yönelik Gestalt ve Mindfulness-Temelli Koçluk seansları, Şiddetsiz İletişim odaklı eğitimler, yönlendirmeli meditasyon, atölye çalışmaları ve etkinlikler düzenlemektedir. Ayrıca bu eğitimleri, sanat terapisi, beden ve hareket terapilerinden esinlendiği yaklaşımlar ile sentezleyen çalışmalar yapıyor.

22 Haziran Salı ve 24 Haziran Perşembe günleri saat 18:30-21:30 arası gerçekleşecek atölyeye www.biletino.com’dan kayıt olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Raquel Habib’e 0549 822 36 90 numaralı telefondan ya da info@raquelhabib.com’dan ulaşabilirsiniz.

©mümkün dergi

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yuka Ajans Yay. ve Org. Tic. Ltd. Şti.’ye aittir. Köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir kısmı kaynak gösterilmesi ve/veya habere aktif link verilmesi halinde dahi kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.