Sanat

G&G Sanat Merkezi Devrim Erbil ile açılıyor

Ekim ayında ilk defa kapılarını açacak olan G&G Sanat Merkezi, çağdaş resim sanatının Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden Devrim Erbil’ in “ÇEŞİTLEMELER” temalı sergisini 2 Ekim–2 Kasım tarihleri arasında izleyicilerle buluşturacak.

Ressam Güher Elçiçek tarafından Anadolu yakasında Çiftehavuzlar’ da Beyaz Köşk’ de açılacak G&G Sanat Merkezi, yıl boyunca sergiler, seminerler, workshoplar, söyleşiler ve kurslarla sanatseverlere ve genç yeteneklere kapılarını açacak. Merkez, Türk ve dünya sanatının önemli isimleri ile gerçekleştirilecek sergilerin yanı sıra, resim, seramik, gravür atölyeleri ile birlikte sanatseverlerin hizmetine açılmış olacak.  

Küratörlüğünü Ressam Ahmet Özel’in yaptığı, G&G Sanat Merkezi’nde düzenlenen Devrim Erbil’in “ÇEŞİTLEMELER” sergisi 2 Ekim-2 Kasım tarihleri arasında her gün 11:00-18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.  

G&G SANAT MERKEZİ, Covid-19 önlemleri kapsamında randevu ile çalışıyor.

İletişim: 0216 3585600

©mümkün dergi

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yuka Ajans Yay. ve Org. Tic. Ltd. Şti.’ye aittir. Köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir kısmı kaynak gösterilmesi ve/veya habere aktif link verilmesi halinde dahi kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.