Alışveriş

Nerede o eski tatlar diyenler için

Temiz gıdaların bağışıklık sistemimiz için çok önemli olduğunu daha iyi anladığımız bu pandemi döneminde,  Eski Tadında bizleri hiçbir katkı maddesi içermeyen tamamen doğal ürünlerle buluşturuyor. Geleneksel yöntemlerle üretilen hayvansal ve bitkisel besinleri gıda mühendisleri, tadım komitesi ve hekimlerden oluşan profesyonel bir  ekip denetliyor. 

BİR AİLE HİKAYESİYDİ, MARKA OLDU

Topraktan ürün aşamasına kadar kimyasal, koruyucu, raf ömrü uzatıcı, aroma verici ve benzeri hiçbir katkı maddesi içermeyen ürünleri müşterilerine sunma mottosuyla yola çıkan marka, kuruluş hikayesiyle de dikkat çekiyor. Kurucular Oya Arı Sezgin, Okan Arı ve Ozan Eke, kendi aileleri ve çocukları için doğal ve yerel gıda üretimi yapmaya başlıyor. Balıkesir’deki kirlenmemiş ata topraklarını ekip biçiyor, burada hayvanlarını doğal şekilde besleyip yetiştiriyorlar. Yıllar içerisinde neredeyse tüm gıda ürünlerini bu şekilde karşılayabilir ve hiç market alışverişi yapmaz hale geliyorlar. Bunun kendileri için ne kadar büyük bir değer yarattığını gördüklerinde, tecrübelerini ve ürünlerini kendileri gibi temiz gıdaya erişimi dert edinen kişilerle paylaşmaya karar verip markanın kuruluş sürecini başlatıyorlar.

Detaylı bilgi için: www.eskitadinda.com

©mümkün dergi

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yuka Ajans Yay. ve Org. Tic. Ltd. Şti.’ye aittir. Köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir kısmı kaynak gösterilmesi ve/veya habere aktif link verilmesi halinde dahi kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.